Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
