Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan
