Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Шапка

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки
