Journal Crunch (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
