Journal Crunch (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
