Journal Crunch (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Atraštė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
