Journal Crunch (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
