Journal Crunch (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina
