Journal Crunch (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
