Journal Crunch (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Help
no: Hjelp

en: Header
no: Topptekst

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Sidebar First
no: Første sidestople
