Journal Crunch (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala
