Journal Crunch (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: First Footer Block Area
pt: Área do Bloco First Footer

en: Second Footer Block Area
pt: Área do Bloco Second Footer

en: Fourth Footer Block Area
pt: Área do Bloco Fourth Footer
