Journal Crunch (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона
