Journal Crunch (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
