Journal Crunch (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
