Journal Crunch (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud
