Journal Crunch (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu
