Journal Crunch (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
