Journal Crunch (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt
