Journal Crunch (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
