Journal Crunch (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း
