Journal Crunch (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Header
nl: Kop

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
