Journal Crunch (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
