Journal Crunch (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено
