Journal Crunch (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật
