Journal Crunch (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
