Journal Crunch (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
