Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
