Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title
