Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
