Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽
