Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title
