Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title
