Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: 1 vote | @count votes
da[0]: 1 stemme
da[1]: @count stemmer

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title
