Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Pages
de: Seiten

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: up
de: nach oben

en: Go to parent page
de: Zur übergeordneten Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: 1 vote | @count votes
de[0]: 1 Stimme
de[1]: @count Stimmen

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: (active tab)
de: (aktiver Reiter)

en: Subscribe to @feed-title
de: @feed-title abonnieren
