Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title
