Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
