Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Pages
es: Páginas

en: Go to previous page
es: Ir a la página anterior

en: up
es: arriba

en: Go to parent page
es: Ir a la página madre

en: Go to next page
es: Ir a la página siguiente

en: 1 vote | @count votes
es[0]: 1 voto
es[1]: @count votos

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: (active tab)
es: (solapa activa)

en: Subscribe to @feed-title
es: Suscribirse a @feed-title
