Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga
