Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
