Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: 1 vote | @count votes
fa[0]: 1 رای
fa[1]: @count رای

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Subscribe to @feed-title
fa: اشتراک در @feed-title
