Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title
