Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: up
fr: haut

en: Go to parent page
fr: Aller à la page parente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: 1 vote | @count votes
fr[0]: @count vote
fr[1]: @count votes

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: (active tab)
fr: (onglet actif)

en: Subscribe to @feed-title
fr: Souscrire à @feed-title
