Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title
