Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára
