Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvæði
is[1]: @count atkvæði

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
