Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: 1 vote | @count votes
ja[0]: 得票数：1
ja[1]: 得票数：@count

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Subscribe to @feed-title
ja: @feed-title を購読する
