Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс
