Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title
