Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
